KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

Biedronki to grupa 3 latków. Jesteśmy przedszkolakami od września i bardzo się staramy być dzielni i weseli. Mamy przeróżne zainteresowania, ciekawi nas otaczający świat. Z chęcią rozwijamy swoje pasje. Dziewczynki bardzo lubią śpiewać , tańczyć, rysować, bawić się w dom i księżniczki, natomiast chłopcy bawić się samochodami i klockami. Wszystkie „Biedronki” uwielbiają zabawy w ogrodzie przedszkolnym i spacery. Bardzo chętnie słuchają także bajek i opowiadań.
Panie nauczycielki Bogumiła Wąs i Karina Makulewicz są z nami każdego dnia, wspierają nas oraz pomagają odkrywać świat. Odwiedza nas tagze Pani Renata Poseniak o naszą salę dba pani Honorata Mielnik. A każda łzę ociera Pani Anna Woźnica.
Każdy nasz dzień wypełniony mamy różnymi zabawami, a dzięki niej uczymy się wielu rzeczy. W naszej grupie nie ma czasu na nudę, każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Staramy się być dobrymi kolegami i koleżankami. Troszczymy się o siebie wzajemnie. Staramy się także być coraz bardziej samodzielni.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.