KOTKI

KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

„Kotki”, to grupa 6 latków. Jesteśmy najstarszą grupą bardzo wesołą i zróżnicowaną pod względem zainteresowań. Pomagamy sobie i uczymy się od siebie nawzajem. Mamy wiele ciekawych pomysłów, a nasze panie pomagają nam je realizować. Nasze motto to: „ W naszej grupie jest wesoło o tym wszyscy wiedzą w koło. Dużo tutaj się uczymy, bardzo ładnie się bawimy. Śpiewać, tańczyć, potrafimy na spacery wychodzimy. Miło nam tu płynie czas, jeśli chcesz to odwiedź nas.”
W naszej grupie pracują nauczycielki pani Magdalena Łośniak i pani Renata Poseniak. Pani Magda uczy nas języka niemieckiego oraz prowadzi zajęcia logopedyczne. Języka angielskiego uczy pani Karina Makulewicz. Dba o nas pani woźna Joanna Sarna.
„Kotki” lubią szukać nowych wyzwań i przygód. Rewelacyjnie się bawią i uczą. Lubią bawić się w kąciku dydaktycznym, poznawać litery, ćwiczyć oraz podziwiać różne okazy w kąciku przyrodniczym. Świetnie bawimy się też w dom czy odkrywamy swoje kuchenne talenty jak na przyszłego „Master-szefa” przystało. W naszej grupie każdy znajdzie coś dla siebie i rozwinie swoją kreatywność.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.