KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

To my Krasnoludki!

Jesteśmy grupą dzieci 3-4-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Mamy również język angielski, który prowadzi pani Karina Makulewicz.

Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek.

W naszej grupie pracują nauczycielki: Pani Dorota Jakubiak, Małgorzata Świerad i Marlena Mackiewicz. Pomaga nam pani Hania ,a dba o naszą salę i serwuje obiadki pani Honorata i Asia.

Jesteśmy bardzo wesołą grupą i z dnia na dzień staramy się być coraz bardziej dzielni i samodzielni.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.