KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

„Misie”, to grupa pięciolatków- 13 wesolutkich dziewczynek i 12 przebojowych chłopaków. Jesteśmy grupą bardzo żywą, z radością odkrywamy ciekawostki otaczającego nas świata, interesujemy się dosłownie wszystkim, co jest wokół nas. Nasze motto brzmi: Nas nie łapie nuda wcale W naszej grupie bawimy się wspaniale.
Każdy dzień wypełniony jest ciekawymi i pomysłowymi zabawami, zajęciami dydaktycznymi, spacerami i zabawami w ogrodzie przedszkolnym z naszymi paniami i kolegami.
Przestronna, kolorowa sala wyposażona jest w różne zabawki, układanki, gry edukacyjne, książeczki, z których chętnie korzystamy. Najczęściej bawimy się w dom w kąciku kuchennym, wspólnie budujemy i majsterkujemy, uwielbiamy zabawy ciastoliną, chętnie rysujemy i kolorujemy, słuchamy czytanych bajek i opowiadamy ciekawe historyjki.
Wiele radości sprawiają nam zabawy przy muzyce, zajęcia plastyczne i ruchowe, a duży plac zabaw umożliwia zabawy na świeżym powietrzu w ganianego, chowanego, zabawy piłkami, rysowanie kredą czy zabawy tropiąco-badawcze.
Jesteśmy coraz bardziej samodzielni i koleżeńscy, wspólnie uczymy się zasad zgodnego współżycia z koleżankami i kolegami.
W naszej grupie pracują nauczycielki Bożena Jaracz, Anna Taboła, pomocą nauczyciela jest Pani Anna , a o porządek na Sali dba pani Anna Słonka. Jak na „Misie” przystało lubimy szukać pocieszenia wśród naszych pań oczekując pomocy, wsparcia, przytulenia, dobrego słowa. Panie nigdy nas nie zawodzą.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.