KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

„„Na skrzydełkach barwny pyłek, jaki piękny jest motylek! Fruwający kwiatuszek, pląsa po łące jak duszek. Chcesz go złapać? Spróbuj gibko! Nim drgniesz ręką, zniknie szybko! (...)” [Michał Jankowiak].
„Motylki” to grupa 4 latków i jak przystało na czterolatki jesteśmy baaardzo energiczni i ciekawi otaczającego nas świata.
Nasza sala przedszkolna skrywa przed nami kąciki pozwalające na kreatywne i twórcze zabawy. Mamy w niej gry edukacyjne, układanki, puzzle ale także kącik małego czytelnika, kącik kuchenny, samochodowy, konstrukcyjny wypełniony kolorowymi klockami, a nawet prawdziwy warsztat! Jako mali artyści uwielbiamy zabawy z ciastolinami, kolorowym piaskiem kinetycznym, malowanie farbami. Wyjścia z naszym wężem to prawdziwa przygoda! Znamy już najbliższą okolicę, a nasz przedszkolny plac zabaw to idealne miejsce do biegania za piłką, puszczania baniek i rysowania kredą.
Każdego dnia nie tylko świetnie się bawimy ale także uczymy się nie tylko o świecie, ale także o nas samych, odkrywamy nasze talenty, uczucia, emocje i budujemy przyjaźnie, które mamy nadzieję zachować na lata!
W naszej kolorowej, motylkowej sali czekają na nas codziennie uśmiechnięte i gotowe do zabawy nauczycielki: Hania Kolorz oraz Agnieszka Wysiecka, która dba także o to, abyśmy uczyli się języka angielskiego nie tylko na zajęciach ale także podczas zabaw, spacerów i codziennych czynności. Jesteśmy już coraz bardziej samodzielni. Pani Karolina dba o porządek na Sali i serwuje nam smaczne posiłki.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.