KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

“Żabki” to my- 4 i 5 latki. „Re re kum kum” co dzień rano śpiewamy i o zdrowie nasze dbamy. Słów: przepraszam, proszę, dziękuję wciąż używamy i w grzeczności się prześcigamy. Żabki” to grupa cudna! Każda mama i tata może być z niej dumna!
Nasza “żabkowa” przestronna sala wypełniona jest zabawkami, grami, puzzlami, klockami. Znajdziecie tam również kącik plastyczny, kącik biblioteczny, przestronną kuchenkę, kącik z lalkami dla dziewczynek czy kącik obfitujący w różne pojazdy dla naszych małych kierowców. Okna naszej sali ukazują nam przedszkolny ogród z placem zabaw, na którym każdego dnia z radością bawimy się spędzając czas na świeżym powietrzu.
Co dzień bawią się z nami i uczą nas z uśmiechem dwie panie Małgosie. Uwielbiamy zabawy muzyczno-ruchowe czy śpiew z akompaniamentem gitary czy instrumentów. Wiele radości i zabawy dostarczają nam prace plastyczne gdy malujemy farbami, rysujemy kredkami czy wyklejamy nasze arcydzieła z mas plastycznych. Dwa razy w tygodniu doskonalimy nasz język angielski z panią Agnieszką oraz mamy religie z panią Bogusią. Jesteśmy już coraz bardziej samodzielni. Pani Sylwia dba o to żeby na sami był porządek oraz nalewa nam smaczne i zdrowe zupki i drugie dania.
U nas nigdy nie jest nudno. Każdy bowiem dzień to nieustająca przygoda, w której poprzez zabawę odkrywamy otaczający nas świat.

Copyright © 2018 PP37 Opole  Rights Reserved.