KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

Dnia 26-05-2017r. dzieci z grupy "Misie", Żabki" i "Motylki" miały możliwość obejrzenia spektaklu teatralnego pt. „Gospodarz i Juroszek” autorstwa Bajkowych Skarbków Śląska. Była to opowieść o gospodarzu i jego leniwej żonie, której bardzo nie chciało się pracować. Zatrudniali dziewczynę do pomocy, Anulę, której gospodarz zlecał trudne i niemożliwe prace do wykonania. Anula miała dobre serce, chętnie wszystkim pomagała, dlatego też i ludzie i zwierzęta odpłacali jej tym samym. W trudnych sytuacjach pomagał jej Juroszek – Domowy Skrzat. Bajka uwrażliwia dzieci na czynienie dobra i zawiera przesłanie, że ten kto daje, zbiera podwójnie.
Na uwagę zasługuje również niezwykle starannie wykonana dekoracja przedstawienia oraz odpowiednio dobrane stroje i rekwizyty. Przedstawienie nie było zdominowane przez muzykę, jak to zazwyczaj bywa podczas spektakli dla dzieci. Oszczędnie dozowana muzyka oraz dźwięki oryginalnych instrumentów, na których grał Juroszek dopełniają reszty plusów. Wszystko to sprawiło, że grany spektakl dzieciaki obejrzały z wielkim zaciekawieniem.
Dziękujemy Teatrowi „Bajkowe Skarbki Śląska” za mile spędzone przedpołudnie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę i kolejne ciekawe bajki.

Copyright © 2019 PP37 Opole  Rights Reserved.