KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

Myślicie, że grupa „Misie”  to same śpiochy- nic bardziej mylnego.

My „Misie” jesteśmy pogodną, zgraną i zawsze gotową do działań grupą. Wszyscy lubimy wesołe zabawy, zajęcia plastyczne, ale nade wszystko uwielbiamy zabawy ruchowe i zajęcia muzyczne.

Chłopaki z naszej paki zafascynowani są piłką nożną- każdy chciałby być Lewandowskim, dlatego  rozwijają swoje pasje biorąc udział w  dodatkowych treningach intensywnie kopiąc piłkę, a dziewczynki muzyką, tańcem,  teatrem,  one bowiem marzą o występach na scenie. Wielu z nas ćwiczy także umysł uczęszczając na zajęcia szachowe.

Toteż , jak widać, dla każdego mamy coś dobrego.

Wszyscy lubimy swobodne zabawy z kolegami w sali i na świeżym powietrzu. Duży plac zabaw daje nam możliwość ruchu , zabawy w ganianego, chowanego, gry w klasy, umożliwia także prowadzenie fascynujących obserwacji przyrodniczych.

Na początku roku szkolnego, dzięki naszym pomocnym, energicznym i pogodnym paniom Ani, Bożence, Kasi, wyruszyliśmy w przyjemną podróż odkrywania zagmatwanej sfery liter i cyfr oraz zgłębiania wiedzy o jakże ciekawym, otaczającym nas świecie. Wiemy,  że podróż ta zakończy się sukcesem i każdy z nas z solidnym bagażem wiedzy ruszy do szkoły.

Przed nami wiele wycieczek oraz spotkań z interesującymi ludźmi, każdy z nich z pewnością naszą  ciekawość rozbudzi.

Spędzamy czas żywiołowo, bo w przedszkolu jest morowo.

 

MISIE

Copyright © 2019 PP37 Opole  Rights Reserved.