KIM JESTEŚMY


Chodźcie do nas wszystkie dzieci u nas miło czas wam zleci. Tu śpiewamy, tu tańczymy i języków się uczymy. Która noga lewa, prawa - to dopiero jest zabawa. Nasze panie są fajowe, elastyczne, bezstresowe. Mamy wciąż wesołe minki, nikt nie tęskni do rodzinki. Więc nie zwlekaj mały brachu I PRZYJDŹ DO NAS PRZEDSZKOLAKU.

Get Adobe Flash player

Nasze przedszkole działa od 1986 roku. Nazwę „Elemelek” nadano placówce 23.04.1997 roku, kiedy to jeszcze przedszkole było przedszkolem wojskowym o numerze 174 i podlegało bezpośrednio pod MON. Od września 2002 roku obiekt został przejęty przez Gminę Opole.

Mieścimy się w Kolonii Gosławickiej przy ulicy Jesionowej 8. W dużym, nowoczesnym budynku znajdują się specjalistyczne sale i pracownie do zajęć edukacyjnych i artystycznych. Sale są słoneczne, przestronne

i kolorowe- każda z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Zostały tak zaaranżowane i wyposażone, aby dzieci miały możliwość samodzielnego rozwijania swoich uzdolnień oraz warunki sprzyjające wspólnej i twórczej zabawie.

Duży ogród z atrakcyjnym placem zabaw dostarcza dzieciom radości. Nasi podopieczni przez cały rok biorą udział w zabawach i zajęciach przyrodniczo-obserwacyjnych na świeżym powietrzu. W myśl motta, które przyświeca naszej pracy „Edukacja przez ruch”- stwarzamy dzieciom możliwość swobodnej ekspresji ruchowej w formie zabaw i ćwiczeń w ogrodzie.

 

 

 

Copyright © 2021 NetCom MBM  Rights Reserved.